gornji milanovacsport

TAKOVO NADIGRALO CRVENO-BELE

Nesvakidašnji spektakl, viđen je sinoć, pred milanovačkom publikom.
Fantastična igra naše ekipe, dovela je do pobede sa rezultatom 3:1. Dinamičan tok igre i odlični potezi sa obe strane, držali su publiku sve vreme na nogama. Podrška nije izostajala ni u jednom trenutku, dok su naši momci držali sjajan tempo, koji je doprineo da atmosfera bude na najvišem nivou.
Ubedljivo od samog početka, pokazali su da hrabro idu ka pobedi, što je pokazala prednost od 2:0.
U trećem setu, dolazi do blagog pada koncentracije, koju gosti koriste i smanjuju rezultatsku prednost na 2:1.

Početak četvrtog seta, ekipa crveno-belih, nastavila je u dobrom ritmu, ali naši momci su iskoristili poslednje atome snage i zabeležili vrlo bitnu pobedu za nastavak prvenstva.
Našu ekipu, poenterski je predvodio primač Lazaro Brunet, sa 26 poena, dok ga je pratio korektor Radovan Gavrilović sa 17 poena.

U ekipi “Crvene Zvezde”, istakao se srednji bloker Aleksa Polomac, osvojivši 17 poena.

Sledeći meč odbojkaši Takova igraju u gostima 08. novembra, protivnik je ekipa Novi Sad Maneks.