gornji milanovacsport

FK Ozrem – FK Crnokosa 2:2

Fudbaleri Ozrema u revanš meču baraža za popunu Zapadno-moravske zone, odigrali su nerešeno 2:2 sa Crnokosom iz Kosjerića i nažalost nisu uspeli da se domognu višeg ranga.

Pred oko 300 gledalaca fudbaleri Ozrema odigrali su 2:2, a zbog pravila gola u gostima, u Zapadno-moravsku zonu ide ekipa Crnokose. Prvi meč u Kosjeriću je završen bez golova 0:0.

U 40. minutu gosti su imali šansu za vođstvo, ali je fenomenalni Jokić odbranio penal Štuloviću, koji se tri minuta kasnije iskupio za promašaj i doveo Crnokosu u vođstvo.

Ozrem se na početku drugog poluvremena vratio u igru golom Nikodinovića posle odlične akcije po desnoj strani. Igrao se 66. minut kada je Rakić doveo goste na korak do plasmana u viši rang takmičenja. Borili su se domaćini, pokušavali da dođu do pobede, a nagrada za prikazani trud je stigla u 90. minutu, kada je Stefanović poravnao rezultat na 2:2, međutim vremena više nije bilo za totalni preokret.

Iako je Ozrem igrama zaslužio plasman u viši rang, ostaje žal za propuštenom šansom.