gornji milanovacsport

Rad – Metalac 0:0

Rad i Metalac su juče u Beogradu u okviru 7. kola Mocart Bet Prve lige Srbije odigrali nerešeno 0:0.

Milanovčani su od starta krenuli na gol Rada, prvu šansu imao je Ratković u 6. minutu, kada je iskosa šutirao pored gola. U 34. minutu, Nešić i Žakula dobro kombinuju, ali je dosuđen ofsajd. Najbolju šansu u prvom poluvremenu imao je Rad, igrao se 45. minut kada je Marković šutirao glavom pored gola.

U drugom poluvremenu Metalac je nastavio sa napadima. Ređale su se šanse, prvo NIkolića nakon slobodnog udarca, pa Škorića koji šutira preko gola. Najbolju šansu za Metalac propušta Milošev u 82. minutu kada je golman Rada bio na pravom mestu. Domaćini su pred kraj utakmice stvorili dve šanse, ali je Adamović bio neprecizan.

Izvor: prvaliga.rs

Metalac se sa teškog gostovanja vratio sa bodom, a igrač utakmice je bio golman Rada, Đurković. Metalac u narednom kolu, na svom terenu, igra derbi sa IMT-om.