gornji milanovacsport

Sloga (P) – Takovo 0:0

Fudbaleri Takova su u subotu u okviru 5. kola Srpske lige Zapad na gostovanju odigrali 0:0 sa Slogom iz Požege.

Gledali smo jedan borbeni meč koji je završen podelom bodova. Obe ekipe su imale po nekoliko izglednih prilika koje spadaju u kategoriju stoprocentnih, a golmani su bili u centru pažnje. Prvo je zapretila Sloga, ali je golman Takova odlično reagovao. Milanovčani ubrzo imaju odličnu priliku za gol, ali se odbranama istakao i golman domaćina. Sloga je pred kraj poluvremena imala još jednu  priliku, ali je raspoloženi golman zaustavio i ovaj pokušaj.

Drugo poluvreme je takođe bilo uzbudljivo. Takovo propušta još jednu izglednu šansu, dok je Sloga u dva maha bila blizu pobede.

Izvor: srbijasport.net

Takovo se iz Požege vratilo neporaženo, a sledeće sedmice ih očekuje još jedno gostovanje. Protivnik je Polet iz Ljubića.