gornji milanovacsport

Rukometaši nastavljaju sa odličnim igrama

Rukometaši Omladinca su u 9. kolu Druge lige Zapad na domaćem terenu pobedili ekipu “Bane” iz Raške rezultatom 39:20.

I u drugom delu prvenstva Omladinci nastavljaju sa odličnim igrama i pobedama. Ubedljivo su savladali najbližeg pratioca ekipu “Bane” iz Raške. Od prvog minuta su krenuli sa agresivnom odbranom i odličnim napadom. Kada su stekli veću prednost, šansu su dobili najmlađi prvotimci koji su iskoristili ukazano poverenje trenera Acovića. Čak dvanaest igrača se upisalo u listu strelaca.

Poluvreme sasvim solidno sa par kontri koje se nisu realizovale na pravi način. U drugom poluvremenu znatno bolja igra, bolja odbrana i prenos , pa samim tim i veća razlika na kraju utakmice – rekao je najbolji pojedinac utakmice petnaestogodišnji Mateja Toljić, igrač RK “Omladinac”.

najbolji pojedinac utakmice petnaestogodišnji Mateja Toljić, igrač RK “Omladinac”

Rukometaši Omladinca su i dalje neporaženi, a naredni meč igraju u gostima sa ekipom “Beli anđeo” iz Prijepolja.