gornji milanovacsport

OKK Takovo, kadeti, gostovanje u Lučanima

U utorak 12.03.2024. godine kadeti OKK Takova gostovali su u Lučanima ekipi “Mladost Junior” u okviru VII kola regionalne kadetske lige. Rezultat utakmice 53:44 (09:13, 10:05, 17:12, 17:14) u korist domaćina. Susret dve izjednačene ekipe, u prvom poluvremenu protekao je u neizvesnoj igri. Kadete Takova dobro je služio šut, dok su domaćini poentirali uglavnom iz reketa. U drugom poluvremenu igrači Takova počeli su brzopleto, nizale su se greške što su domaćini obilato iskoristili. Dosta lakih poena pod košem nije realizovano. Uz nekoliko sumljivih sudijskih odluka to je uticalo na krajnji rezultat. Borbenost i želja za pobedom nije nedostajala ali kadeti Takova moraju da poprave sigurnost i koncetraciju u završnicama akcija da bi postigli pozitivan rezultat. Najbolju partiju od igrača Takova pružio je Nikola Lečić postigavši 15 poena.
U subotu 16 marta u hali SRC “Breza”kadeti Takova odigraće prijateljsku utakmicu protiv ekipe Čačak 94 umesto utakmice redovnog VIII kola protiv ekipe “Mladost” iz Čačka koja je odložena na zahtev gostiju. Početak utakmice je zakazan za 14 časova. Pioniri igraju kao domaćini protiv ekipe “GM 032” iz našeg grada u okviru redovnog VIII kola. Utakmica je zakazana istog dana na istom mestu sa početkom u 12 časova.