gornji milanovacsport

OKK Takovo izveštaj sa utakmice III kolo

U nedelju 26.11.2023. godine, košarkaši OKK Takova domaćini su u hali "Breza"

U nedelju 19.11.2023. godine u okviru III kola regionalne košarkaške lige mlađih kategorija, kadeti OKK Takova gostovali su ekipi Mladosti iz Čačka. Rezultat utakmice 95: 48 (31:12, 21:12, 25:15, 18:9) u korist favorizovane ekipe Mladosti. Kadeti Takova ušli su u utakmicu vrlo ležerno i indisponirano. Posle dva minuta utakmice domaćini su bili u prednosti 10 poena razlike tako da je trener Filip Radivojević morao da reaguje minutom odmora. U nastavku utakmice kadeti Takova su povezali svoju igru i pružili otpor odličnoj ekipi Mladosti. Treba istaći da je većina igrača ekipe Mladosti bila u prošlosezonskoj pionirskoj ekipi koja je bila prvak Srbije. U daljem toku utakmice sve što su košarkaši Takova dobro radili bilo je anulirano odličnim šutom domaćina sa poludistance i izvan linije za tri poena. Nikolić 8, Jovanović 8, Matić 7, Vuković 6, Vujičić 5, Lečić 4, Ilić 4, Savić 3.

Pioniri OKK Takova prošlog vikenda nisu odigrali utakmicu III kola koja je odložena. Termin odigravanja utakmice biće naknadno objavljen.

U sledećem IV kolu u nedelju 26.11.2023. godine, košarkaši OKK Takova domaćini su u hali “Breza”. Pioniri, OKK Takovo-Železničar Čačak početak utakmice 11 časova, kadeti OKK Takovo-Borac Čačak, početak utakmice 13 časova.