gornji milanovacsport

JOŠ JEDNA POBEDA RUKOMETAŠA

Rukometaši Omladinca su u okviru 6-tog kola DRL Zapad u ponedeljak u hali Breza ugostili ekipu ,,RK METALAC 2” iz Kraljeva i zabeležili ubedljivu pobedu rezultatom 29:21 (12:12 ).

I pre početka utakmice, znali smo da će biti jako teško bez obzira što je Metalac 2 mlađa ekipa. Gosti iz Kraljeva su pored toga što su mlada, takođe brza i fizička spremna ekipa i svesni su da nema šta da izgubi u ovakvim mečevima. Borili su se od početka, konstantno stizali razliku Omladinca u prvom poluvremenu. Na momente je utakmica bila i previše tenzična, puno isključenja, puno jakih duela, ali naše iskustvo je polovinom drugog poluvremena došlo do izražaja i uz pomoć fantastične publike, utakmica je prelomljena. Prednost je rasla iz munuta u minut i oko 55-tog je bila 7-8 golova razlike što je nagoveštavalo pobedu i samim tim dalo prostora da najmlađi prvotimci osete teren.
Gostima iz Kraljeva čestitamo na borbi i puno sreće u nastavku takmičenja
” – kažu iz kluba.

Naredno kolo, rukometaši Omladinca igraju u Kruševcu  protiv istoimene ekipe. Utakmica je zakazana za nedelju, 13-tog novembra sa početkom u 19h.

“Ekipu iz Kruševca smo kod nas dobili ubedljivo. Sigurno će biti mnogo teže kod njih kući ponoviti istu igru, biće i kompletniji i odmorniji od nas, ali svakako idemo na još jednu pobedu” – kažu iz Omladinca.