gornji milanovacsport

FK Tutin – FK Takovo 0:0

Fudbaleri Takova su u subotu na gostovanju, u okviru prvog kola Srpske lige Zapad odigrali 0:0 sa ekipom Tutina.

Domaćini su od starta utakmice krenuli ofanzivno i pokušavali da dođu do vođstva. Prvu šansu na utakmici imao je Tutin, ali je defanzivac Takova, Radojko Cerović, odlično intervenisao i sprečio domaćina da povede. Drugu šansu smo videli nekoliko minuta kasnije, kada je Dolovac, posle kontranapada po levoj strani šutirao pored gola. Fudbaleri Takova su imali par pokušaja da postignu gol. Prvo je Jovan Lukić šutirao pravo u golmana, a potom je isti igrač pokušao da uposli Grkajca i Mijatovića.

U drugom poluvremenu inicijativu je imao Tutin, ali bez konkretnog učinka. Najbolju šansu na utakmici imalo je Takovo posle odlične akcije. Lukić je sa leve strane pronašao Gočanina čije šuteve prvo zaustavlja golman, a potom i defanzivac domaćina. U 85. minutu Milanovčani ostaju sa igračem manje, zbog drugog žutog kartona isključen je Krtinić.

Fudbaleri Takova 20.08. dočekuju FK Real, meč počinje u 17:00 časova.

Takovo: Jovetić, Cerović, Ćirković (Gočanin), Mijatović, Grkajac (Arsenijević), Krtinić, Lukić, Mirković, Grković, Jočović, Maksimović