
Predsednik Kovačević uputio je i čestitke našoj mladoj vrhunskoj Anđeliji Stevanović na osvojenoj zlatnoj medalji u disciplini vazdušna puška, ističući da njeni rezultati predstavljaju ponos za Gornji Milanovac i dodatnu motivaciju mladima koji se bave sportom:
„Naša najbolja strelkinja Anđelija Stevanović obradovala nas je juče u popodnevnim satima tako što je osvojila zlato u disciplini vazdušna puška. I ovo je još jedan korak ka njenom učešću na Olimpijadi, a ja joj želim svu sreću i upućujem joj čestitke ispred opštine Gornji Milanovac. Nadam se da ćemo se u najskorije vreme ponovo videti sa Anđelijom ovde”, kazao je Kovačević.
Anđelija Stevanović, koja u avgustu puni 19 godina, bila je jedna od najmlađih učesnica Svetskog kupa u Minhenu, a ujedno i jedna od svega dve Evropljanke, što ovaj rezultat dodatno ističe, a Gornji Milanovac je ponosan na nju.
GM PRESS




